• 0(212) 222 48 88
  • NCadde Business, Doğan Araslı Bulvarı No:97/99 Kat:1 D:1-7 Esenyurt/İstanbul

Hosting Paketleri

Hosting Paketleri

Hosting Paketleri

Herkes İyi, Hızlı, Geniş, Ultra Güvenli ve Ucuz hosting istiyor!

Hayallerinizi yıktığımız için özür dileriz ancak tüm bunların bir arada olması tamamen imkânsızdır, çünkü yüksek güvenlik ve iyi kalite bazı ek fiyat etiketlerini de beraberinde getirir. Ancak bu ek fiyatlar ilerleyen süreçte istikrarlı ve “baş ağrısız” bir iş hayatına çevrilir.

Biz UNCS Global’de güvenlik konusunda asla taviz vermeyiz ya da sunucularımızın teknolojisi üzerinden ufak kârlar sağlamaya çalışmayız. Ve inanın ya da inanmayın, bu seçimleri potansiyel müşterilerimizi uzaklaştırmak için yapmıyoruz. Tam aksine, müşterilerimizin ve işlerinin, verilerinin, e-postalarının, e-ticaret sayfalarının, yedeklemelerinin vb. her zaman güvenli ellerde olduğundan emin olmak için bu eylemleri gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizin sunucularımıza giriş yaptıktan sonra sürekli olarak destek ekibimizi aramak zorunda kalmalarındansa, kendimizi müşterilerimize unutturmayı tercih ediyoruz!

Şirket felsefemiz ve prensiplerimiz nedeniyle sizlere yıllık sadece 0.99 $ karşılığında sınırsız hosting teklif edemeyeceğimiz için özür diliyor ve eski bir Lada fiyatına bir Ferrari satın alabileceğimizi iddia eden mail tekliflerineyse son derece sıcak bakıyoruz.

Teklif Formu

Size veya firmanıza özel web site tasarımınız için taleplerinizi kısaca açıklayarak formu gönderiniz. Ekibimiz isteklerinizi değerlendirerek size en kısa süre içerisinde geri dönüş sağlayacaktır.

UNCS İletişim
UNCS WhatsApp