• 0(212) 222 48 88
  • NCadde Business, Doğan Araslı Bulvarı No:97/99 Kat:1 D:1-7 Esenyurt/İstanbul

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

1992 yılında Danimarka'da başladığımız yolculuğumuza 26 yıl içerisinde Avrupa, Amerika, Orta Doğu ve Asya’yı da ekleyerek, sürekli artan bir bilgi birikimi ve deneyimle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye Türkiye'de de devam ediyoruz.

İlk kurulduğumuz yıllarda ağırlıklı olarak yapmış olduğumuz veritabanı çalışmalarımıza ek olarak siber dünyanın en önemli sorunlarından biri olan güvenlik problemleri de her zaman öncelikli çalışmalarımız arasında yer almış ve internete dair her konuda kullanıcılarımızı bilinçlendirmek en önemli prensibimiz haline gelmiştir. Bu bakış açımız doğrultusunda da, internet kullanırken karşılaşılabilecek tüm sorunlar üzerine yapmış olduğumuz çalışmaları ve sonuçlarını internet sitemiz üzerinden yaptığımız online yayınlar, konferanslar ve çeşitli eğitim programlarıyla doğrudan ve dolaylı olarak müşterilerimizle güncel olarak paylaşmaktayız. Siber dünyanın güvenlik açıklarına dikkat çekmek ve siber saldırılardan ve dolandırıcılıktan korunmak için yapılması gerekenleri paylaşmak için UNCS Global çatısı altında bugüne kadar pek çok uluslararası seminer düzenledik ve düzenlenen seminerlerde konuşmacı-katılımcı olarak yer aldık ve almaya devam ediyoruz. 

Şirket olarak içerisinde var olduğumuz internet dünyasının tüm yönlerini yine internetin tüm fırsatlarından yararlanarak siz değerli müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Sizlerin de internet dünyasında güvenle var olmanız ve büyümeniz için güçlü kadromuz, 26 yıllık tecrübemiz ve referanslarımızla siz müşterilerimize tam donanımlı web geliştirme hizmeti, yüksek güvenlikli hosting hizmeti, içerik ve sunucu yönetimi ve üst seviye SEO hizmetleri sunuyor, ihtiyaçlarınız doğrultusunda kompleks servis sistemleri ve kişiye özel web siteleri tasarlıyoruz. 

Ekibimiz

Güçlü kadromuz ve 26 yıllık tecrübemizle siz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

UNCS İletişim
UNCS WhatsApp